Podpořte nás

Budeme rádi, když naši práci podpoříte.

Naši činnost můžete podpořit darem. Pomocí následujícího formuláře si můžete vybrat, kam přesně chcete směřovat svůj dar:

Nebo můžete poslat svůj dar přímo na transparentní účet Evropských hodnot: 2300405420/2010. Vyberte si program, který chcete přímo podpořit:

• Iniciativa pro evropské hodnoty – IEH
• Kremlin Watch – KW
• Program pro soudržnou společnost – PSS
• nebo můžete podpořit naši práce obecně: Podporujeme Evropské hodnoty – PEH.

Do zprávy pro příjemce uveďte DAR_program + Vaše jméno a příjmení a zašlete e-mail s Vašimi osobními údaji pro potvrzení o daru na: dary@evropskehodnoty.cz.

Ptáte se nás, jaký dar nám pomůže nejvíc? Budeme Vám vděčni, pokud nastavíte trvalou měsíční platbu, byť na menší částku. Pomůže nám to lépe plánovat a odhadovat naše možnosti do budoucnosti… Moc Vám děkujeme za Vaši podporu.

Nakupujte na svých oblíbených e-shopech přes GIVT.cz. Část z vaší útraty půjde na naši podporu. Nestojí to nic navíc!

GIVT_banner_full

Vše Vám rádi osobně vysvětlíme na dary@evropskehodnoty.cz

MAILVIZITKA_hokovsky_UPR

Přísně si střežíme naší nezávislost na politických stranách a zájmových skupinách. Viz náš etický kodex a náš transparentní účet.

Darováním souhlasí dárce se zpracováním uvedených jakož i dalších informací souvisejících s darem obdarovaným, za účelem vedení účetnictví, výročních zpráv a účetních závěrek obdarovaného, informování dárce o dalších možnostech dárcovství, o činnosti organizace a vedení statistiky.